למרות העצב, השירים של ג'ורג' מייקל גורמים לי לחייך

4ee6e43835d38d31c77032fe391481d2אז רק היום כשהתעוררתי בבוקר והבנתי שעוד אחד מגיבורי התרבות של נעורי נפרד מהחיים, עדכנתי בצער את ביתי בת ה-10 והכרחתי אותה לראות את הוידאו קליפ של Last christmas במלואו.

"אז את שוב הולכת לחפור לנו על איזה מייקל שמת?" היא שאלה, "כמו שחפרת לנו על הדיוויד הזה שלך?"

"האמת שלא חשבתי על זה", עניתי לה, "אבל אם את מבקשת.." להמשיך לקרוא

הכנות להופעה של הרולינג סטונז וגם המלצה – לא להחמיץ

אז נכון שרק עכשיו נפרדנו מג'סטין טימברלייק, ותכף מגיעים הפיקסיז וניל יאנג. אבל תסכימו איתי שההופעה הכי מרגשת, ואולי גם הכי חשובה, ובטח הכי היסטורית של התקופה האחרונה היא זו שמגיעה אלינו השבוע. של הרולינג סטונז.

מסכימה גם שמחירי הכרטיסים הם שערורייה! וגם הגיל המתקדם שלהם הוא לא מקדם הופעות גבוה מדי, אבל תרשו לי להגיד. להתריע. להמליץ: אל תפספסו. אל תחמיצו. אל תהססו. אל תמצמצו. להמשיך לקרוא

איזה כייף להתרגש מנוסטלגיה – בהופעה של להקת פורינר

ההופעה של להקת פורינר שהתקיימה אתמול בהיכל התרבות, התקיימה כנראה מתחת לרדאר של היחצנות הישראלית. בלי סלבס, בלי דוגמניות, קהל מבוגר ואפרורי שטף את האולם המבוגר והאפרורי גם אחרי השיפוץ, ובתחילת הערב, תהינו אם זו הולכת להיות עוד הופעה פתאטית של זקנים שאבד עליהם הכלח מול קהל שאבד עליו הכלח, שהלכו לאיבוד אי שם בשנות ה-80 המתקתקות.

ההופעה, שכתוב היה שתתחיל בתשע, התחילה לפני תשע וחצי. עוד סימן רע – מה זה פה פילהרמונית?? הופעות רוק מתחילות לפחות בשעתיים איחור, אמרנו וציפינו לגרוע מכל.

אבל בשנייה שעלו החברים על הבמה, הכל השתנה. למרות גילם הקשיש, נראה שהם בהחלט באו לעבוד, טעונים בהמון אנרגיה הם באו לתת מופע רוקנרול משובח, וכזה באמת הוא היה. למעט רגעים שגלשו למחוזות ה- "over acting" ונראו קצת כמו פרודיה על מופעי רוקנרול, רוב הזמן זה הרגיש כאילו החברה האלה באו לעשות לקהל good time, וגם, ואולי בעיקר, לעצמם. להמשיך לקרוא

פסקול של ביצועים מפתיעים ומרגשים מהמופע של רד ודביר

הדבר הכי טוב שקורה בזמן האחרון במוזיקה, מסתתר בתוך תוכנית הלייט נייט של רשת "המופע של רד ודביר". בכל תוכנית מארח רד את אחד הזמרים/יוצרים הכי טובים שיש לנו לביצוע משותף של גירסת כיסוי (cover) ללהיט בלתי ישראלי כלשהו.

כן, אני יודעת, זה נדוש ולא מקורי, וכבר שמעתם קאברים כאלה.. אבל זהו שלא! כאלה קאברים עוד לא שמעתם. תנסו למשל לשמוע את שרית חדד שרה את הגירסה שלה ל Baby can i hold you  של טרייסי צ'פמן, או את אהוד בנאי שר את Diamonds של ריאנה.

הבחירות המפתיעות, העיבודים הגאוניים וההפקה המוזיקלית המשובחת של גל תורן (כן, זה ממרסדס בנד, שהוא גם אחד המפיקים המוזיקליים הכי מוכשרים שעובדים כאן) מייצרים מוזיקה מצויינת ומרגשת. וזה בעצם כל מה שאנחנו מבקשים ממוזיקה. להמשיך לקרוא

פלייליסט של שירי קול השלום

המחווה לתחנת קול השלום של אייבי נתן, היתה אחת ההברקות הגדולות של פסטיבל הפסנתר השנה. חברי להקת רוקפור, לקחו על עצמם שלחזר את השירים הכי מושמעים של התחנה ביחד עם התקופה ההיא שלא תחזור. להמשיך לקרוא