אז איך היה בברנינג מן? וואו! קשה להסביר

unnamed (39)אחרי חמישה ימים במדבר המאובק חזרנו לציביליזציה.

ברנינגמן היא ללא ספק חוויה מדהימה. לא קלה בכלל אבל מאוד עוצמתית. כזו שמזיזה אותך כמו הרוח לכל מיני כיוונים. להמשיך לקרוא

איביזה – זה לא רק אי של מסיבות ו-20 מקומות שחייבים לראות

כשחושבים על איביזה חושבים על מסיבות. זה לפחות מה שאני חשבתי. הדיג'ייז הכי טובים בעולם, מסיבות קצף, אלכוהול שנשפך כמו מים, ואלפי צעירים יפים מרימים ידיים אל השמיים.

אז האמת שזה נכון. סצנת הקלאבינג של איביזה היא תופעה מטורפת. כ-10 מגה מועדונים נחשבים יש באיביזה (ובטח עוד הרבה יותר) ובכל ערב רוקדים בכל אחד מהם כ- 3000 איש! צריך לראות בכדי להאמין.

אבל באיביזה יש גם חופים ריקים לחלוטין, ויש גם את החופים של ההיפים, שאיביזה הוא אחד הריכוזים הגדולים שלהם בארופה. איכשהוא הם תמיד נראים לי הכי מאושרים. מה שאין באיביזה זה חופי נודיסטים. פשוט בגלל שהנודיסטים הם אוכלוסיה כל כך גדולה והם מתערבבים להם בטבעיות בכל החופים. מה שנקרא לכולם יש בולבולים. חלקם מחוץ למכנסיים וחלקם בפנים.

ועוד לא דיברנו על המסעדות המדהימות, על חנויות עיצוב ייחודיות שלא ראיתי באף מקום אחר, על מסיבות המתופפים ועל שוק ההיפים, ועל האנשים היפים..

אז קבלו את 20 המקומות שחייבים להיות.  כדי לחוות את האי מכל הזוויות. להמשיך לקרוא

13 עמודי אינסטגרם מחו"ל שכדאי לעקוב אחריהם

לא כולם מבינים את שגעון האינסטגרם, ולמה טוענים שהחליף את הפייסבוק, ולמה צריך לבזבז עליו עוד קצת זמן שאין לנו.

אבל אני אוהבת. למרות שאני עוסקת במילים, אני מודה שהמון פעמים תמונה שווה אלף מילים, וכמו תמיד, צריך לדעת גם אחרי מי לעקוב.

אז חשבונות אינסטגרם, רק שתדעו, זה לא רק בשביל לדעת מי היה איפה ומתי, ואיך נראים החיים של הדוגמנית בעלת עשרות מליוני העוקבים (טובים וחטובים, אם אתם באמת חייבים).

יש חשבונות אינסטגרם מרהיבים, יש מעוררי השראה, ויש כאלה שממש אפשר ללמוד מהם משהו.

אז אספתי עבורכם 13 חשבונות שאני אוהבת במיוחד. וזה עוד בלי להגיד אפילו מילה אחת על אוכל. או על דן בילזריאן. אם תאהבו גם אולי נעשה מזה סידרה: להמשיך לקרוא

אז איך היה בברנינג מן? וואו. קשה להסביר

unnamed (39)אחרי חמישה ימים במדבר המאובק חזרנו לציביליזציה.

ברנינגמן היא ללא ספק חוויה מדהימה. לא קלה בכלל אבל מאוד עוצמתית. כזו שמזיזה אותך כמו הרוח לכל מיני כיוונים. להמשיך לקרוא

האיים המלדיביים – מהר מהר לפני שייגמר – בלוג מצולם

האמת, שלא ידעתי יותר מדי על האיים המלדיביים חוץ מזה שמדובר בקבוצת איים שנראים כמו גן עדן, שנורא קשה להגיע אליהם ושמי שלא צולל או לא גולש יכול למות שם משעמום או מנפילה של אגוז קוקוס על הראש.

אבל בגלל שאני כה אמיצה, ובעיקר בגלל שלא מאיימים על יונה עם יין או על אותו דבר עם האות ז', החלטתי לשנס מותניים, לארוז גלביה או שתיים ולצאת אל הדרך הארוכה והקשה. ככה זה עם הרפתקנים נועזים ואוהבי סיכון שכמוני. להמשיך לקרוא