אודות

שמי גליה הראל דור. 

אישה, בת זוג, אמא (ל-3), חברה, נערת רוק.

מנהלת שיווק, בעלת חברת המיתוג Brand Vision.

מפיקה, מארגנת, מטיילת, קוראת, מצלמת, מקשיבה, מבלה, כותבת, אבל בעיקר אספנית כפיית של חוויות וזכרונות. 

 

באמת מאמינה ש"חיים רק פעם אחת" ולכן צריך לחיות אותם במלואם, עכשיו, הרגע, ולא אחר כך, מחר או בעוד שנתיים.  מנסה לחיות ע"פ המשפט:     One life, live it now

הבלוג www.1-life.co.il הוקם מתוך כוונה לכתוב בעיקר על דברים שעושים לי טוב, ומה שעושה לי טוב זה אמנות וטיולים, ומקומות חדשים ומרגשים, ואנשים נורא נורא מוכשרים, ומוסיקה והופעות חיות, וספרים טובים, וסרטים, ואוכל טעים, ורגעים קטנים כאלה עם המשפחה, הילדים, והחברים שצריך לתפוס אותם מהר וחזק לפני שיברחו.

כמו למשל השבוע, כשהלכתי עם הבת שלי למחזמר "שיער", והתרגשתי גם בגלל הנוסטלגיה, וגם מלראות אותה נהנית, וגם מלהנות איתה ביחד, וגם בגלל שאני אוהבת לראות הפקות ישראליות מאוד מוצלחות.

אז אם בא לכם לקבל ממני פעם בשבוע המלצות על ספרים חדשים וטובים שקראתי או על הופעות שוות שאסור להחמיץ או על טיול עם הילדים או סתם חוויה מקסימה שנקרתה בדרכי, אז רק תקלידו את המייל שלכם בראש העמוד משמאל וכל ההמלצות בדרך אליכם:

או שתכנסו לעמוד האינסטגרם שלי  1life_experience שבו אני נותנת בכל יום המלצה אחת ממש מגניבה לדברים שכדאי לעשות בתל אביב ולפעמים גם בחו"ל.

הבלוג שלי מנסה לתפוס את הרגעים המשמעותיים של החיים, גם קצת את אלו הקשים והעצובים, אבל לרוב את רגעי האושר הקטנים והחמקמקים האלה, שצריך ללמוד לזהות אותם כשהם חולפים על פניך ופשוט לזכור.

במהלך הכתיבה שלי גיליתי שכמו תמיד, הדברים הכי בנאליים הם הכי הכי הכי נכונים, והמשפט "חיים רק פעם אחת" בעצם מסכם את כל מה שאני מנסה להגיד לעצמי בשנים האחרונות. ולהגיד, זה כמובן לא מספיק, כי הכי פשוט זה להגיד את המשפט הזה מדי פעם ואז לשים אותו באיזה מגירה נשכחת במוח האחורי, מדף חמישי משמאל, ולחכות.

לחכות עד שנתחתן, או עד שנתגרש, או עד שיהיו לנו ילדים, או עד שהילדים יגדלו, עד שנמצא את הקריירה שאנחנו חולמים עליה, או עד שנפטר ממנה ונצא לפנסיה, או עד שנרוויח מספיק כסף, או עד שנסיים את המרוץ הזה אחרי הכסף.

וכששלומי (שבן) אומר: "החיים שלי טובים", רציתי להצטרף אליו ולהגיד, החיים שלי הם היום. עכשיו. הרגע. והרגע הזה לא יחזור לעולם.

קחו למשל את הנסיעה (הארוכה) שעשינו השנה לפסטיבל ה"ברנינג מן" במדבר נאוודה. בהחלט חוויה משנת חיים. אתם יכולים לקרוא עליה כאן:

http://1-life.co.il/?p=14786

בקיצור חברים, החלטתי להקדיש את הבלוג הזה לכל הדברים הקטנים שעושים לי את החיים טובים ומרגשים. ובגלל שחלק גדול מהרגעים האלה הם אתכם ובזכותכם, גם להזמין אתכם להשתתף ולהגיב. בכל דרך שנראית לכם.

ואם גם לכם בא לכתוב, ויש לכם חלום לפתוח בלוג אבל אתם לא יודעים איך להתחיל, אז כדאי שתקראו. זאת יכולה להיות ההתחלה שלכם:

איך לפתוח בלוג – מחוייותיה של בלוגרית מתחילה.