לונדון שחובה בחורף – עם ילדים וגם בלי

2013-12-24_EN-GB10769495750_Twilight-ice-skating-at-Somerset-House-Londonחודש דצמבר בלונדון הוא החודש הכי חגיגי. הכי נוצץ. הכי מנצנץ. וגם הכי קר.

אבל עם כל האורות מסביב למי אכפת.

חודש ינואר בלונדון הוא הכי זול. וגם הכי הכי קר.

אבל עם כל הסיילים מסביב למי אכפת.

אז אם אתם בדרך ללונדון, עם הילדים או בלי, קבלו את הדברים שחייבים לעשות, (חוץ מקניות כמובן) : להמשיך לקרוא

לונדון עם המתבגר – כמה אושר! ו-10 דברים שחייבים

unnamed (14)בפעם האחרונה שנסעתי עם המתבגר ללונדון, הוא היה בן 5. והיום הוא בן 15. כנס שהוא נורא רצה להשתתף בו בלונדון היה התרוץ בשבילי לקיים את ההבטחה לעצמי ולנסוע רק איתו. רק איתך.

אז נסענו. חמישה ימים של אחד על אחד. חמישה ימים של ביחד. חמישה ימים שבהם ריחפתי מעל האדמה כמו מרי פופינס רק בלי המטריה. להמשיך לקרוא

תערוכות בלונדון שחייבים לראות – חורף 2017

unnamed (4)לונדון תמיד מחכה לי.

לא משנה מתי אני מגיעה, באביב או בחורף, עם או בלי ילדים, העושר התרבותי של לונדון גורם לי אושר גדול.

אז הנה התערוכות שחייבים בעיני לראות:

 

להמשיך לקרוא

20 דברים שחייבים לעשות בלונדון עם ילדים

אז נסענו ללונדון. אמא בת 40 והרבה וילדה בת קצת פחות מעשר. נסיעת אחד על אחד עם ילד אחד.  כל פעם שאני עושה את זה אני אומרת לעצמי שצריך לעשות את זה יותר. כל כך הרבה חוויות של ביחד מתרכזות לשלושה ימים עמוסים באחת הערים שהכי הכי מתאימות לטיול עם ילדים. אני הראתי לה את לונדון שלי והיא הראתה לי את לונדון דרך העיניים שלה, שמסתכלות על העולם בפליאה והתרגשות. אז קבלו את כל מה שהספקנו לעשות בלונדון בשלושה ימים – שילוב של דברים שחייבים עם לונדון למתקדמים. שלושה ימים של אושר צרוף ושכרון חושים. 
להמשיך לקרוא

לונדון הסודית

אין כמובן שום דבר סודי בלונדון, שניצחה, בשנים האחרונות את כל הערים הטוענות לכתר בירת התרבות של העולם. אבל בהחלט יש מקומות בלונדון שלא קל להגיע אליהם, בטח לתיירים כמונו. הסיבות כמובן מגוונות: החל ממקומות שאף אחד לא שמע עליהם, מקומות שקשה להכנס אליהם, ובעיקר מקומות שתכננת ללכת אליהם אבל לא הספקת, לכן ישארו סודיים לנצח. עבורך. להמשיך לקרוא