השליח – מרקוס זוסאק

אד קנדי הוא נהג מונית ממש צעיר, מכוער, לא חכם ולא מצליח.

הוא גר בצריף עם כלב מסריח שנקרא השוער, מאוהב בחברה הכי טובה שלו, ואת רוב זמנו הוא מעביר במשחקי קלפים עם החברים הכי טובים שלו, שהם לוזרים כמוהו.

הוא מרגיש אפס, אמא שלו תמיד אומרת לו שהוא אפס, ששום דבר טוב לא יצא ממנו, ושהאחים שלו מוצלחים הרבה יותר ממנו.

עד שיום אחד הוא נקלע במקרה לשוד בנק ועוד יותר במקרה מצליח למנוע אותו.

ביום שאחרי הוא מקבל לתיבת הדואר שלו קלף. ולא סתם קלף אלא אס יהלום. על הקלף רשומות 3 כתובות. אלה הן 3 המשימות הראשונות של השליח. אבל מי שלח אותו? ולמה דווקא הוא? ולמה מרביצים לו מכות רצח כשהוא לא מבצע אותן? ומה קורה כשהוא כן מבצע אותן?

אד ממשיך לקבל קלפים שבהם רמזים ששולחים אותו לאנשים שזקוקים לשינוי. אד מתנהג כבלש, הוא עוקב אחר האנשים ומצליח להטביע חותם על חייהם ולשנות גם את חייו.

השליח, שכתב הסופר האוסטרלי מרקוס זוסאק, שכתב גם את “גנבת הספרים” הוא מסע איזוטרי מלא הומור, מקוריות וכנות. הספר נכתב על אנשים צעירים בתחילת דרכם ומיועד בעיני גם למתבגרים שיהנו מהעלילה המקורית, הבלשית, המצחיקה, וואולי אפילו יהרהרו בשאלות רבות המשמעות שמוצגות בו.

הכי כייף לקרוא ביחד או במקביל עם הילדים ולדבר על זה אח”כ.

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הכל זה מלמעלה — התערוכה

לא. לא חזרתי בתשובה. אבל מי שעוקב אחרי קצת, בטח כבר יודע שבשנתיים האחרונות אני מצלמת עם רחפן תחת הכותרת #הכלזהמלמעלה.

הילדה הכי קטנה שלי בת 12!

הילדה הכי קטנה שלי כבר בת 12. כשחשבתי מה לכתוב לך, מצאתי בלוג שכתבתי בתאריך ה-8 בינואר 2012, בדיוק לפני 7 שנים. הוא נקרא “הילדה הכי

סליחה

סליחה, אפשר לבקש סליחה? כן בבקשה הגעת למקום הנכון אנחנו פתוחים כל יום בין תשע לשש ממי תרצי לבקש סליחה? סליחה, לא הבנתי “מהמקום”? “מחברו”?