האיש שלא רצה להיות קטן / אילן הייטנר

אחרי 37 שנות רווקות סוערות, שמתוארות בפרוט בספרים רבי המכר ״חוכמת הבייגלה״ ואחרים, שבהן בעיקר שתה, עישן וזיין, וגם רץ לספר לחבר׳ה, הסופר אילן הייטנר חווה משבר כתיבה.

אחרי שישב שעות וימים מול הדף הריק במחשב הוא החליט לעשות שינוי. הוא הפסיק עם השתיה, ועם העישונים ועם הזיונים, והתחיל לתרגל יוגה, התאהב, התחתן, הקים משפחה עם ארבעה ילדים, התקרב ליהדות, ומתפרנס מהעברת סדנאות כתיבה.
ספרו החדש עוסק בסופר תקוע במשבר כתיבה, נשוי, שמתרגל יוגה, מתקרב ליהדות, ומתפרנס מהעברת סדנאות כתיבה. אלא שבספר, רומן שהוא מנהל עם תלמידה מוציא אותו מהמשבר, ולכן הוא מבטיח שכל קשר למציאות מקרי בהחלט, לפחות בכל הקשור לרומן.
אילן הייטנר כותב קולח, עכשווי, לעיתים אפילו מבריק. וכשהוא כותב על כתיבה ואיך היא משנה לך את החיים, אני נמסה. וכשאני מגלה שבמדובר בספר כמעט אוטוביוגרפי, אני כבר מרותקת. אחלה ספר לקרוא בסוכה. או בים. או באויר. או ביבשה

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הכל זה מלמעלה — התערוכה

לא. לא חזרתי בתשובה. אבל מי שעוקב אחרי קצת, בטח כבר יודע שבשנתיים האחרונות אני מצלמת עם רחפן תחת הכותרת #הכלזהמלמעלה.

הילדה הכי קטנה שלי בת 12!

הילדה הכי קטנה שלי כבר בת 12. כשחשבתי מה לכתוב לך, מצאתי בלוג שכתבתי בתאריך ה-8 בינואר 2012, בדיוק לפני 7 שנים. הוא נקרא “הילדה הכי

סליחה

סליחה, אפשר לבקש סליחה? כן בבקשה הגעת למקום הנכון אנחנו פתוחים כל יום בין תשע לשש ממי תרצי לבקש סליחה? סליחה, לא הבנתי “מהמקום”? “מחברו”?