“כמויות” של בת-שבע – מופע מחול לילדים

שבת בבוקר יום יפה. אמא שותה המון קפה, ואבא, אבא לוקח את הילדים להופעת מחול של בת-שבע.

זה לפחות היה הרושם שלי, כש(אני!) לקחתי את הבת שלי בת ה-5 ואת בת דודתה לראות את מופע המחול הראשון בחייהן. כשהגענו, ראיתי בעיקר אבות עם ילדים. האמהות, כאמור, נשארו לשתות קפה..

הבנות, ששתיהן מחזיקות מעצמן רקדניות בלט מקצועיות, היו נרגשות. האמת שגם אני.

כשנכנסנו לאולם המרובע, גילינו שאין במה, אלא רחבה ריקה שמכל צדדיה ספסלים בשתי שורות לאורך כל הקירות המקיפים. בשורה הראשונה על חלק מהמקומות היה כתוב “שמור”. ציפור לחשה לי שבמקומות האלה יושבים הרקדנים בחלק גדול מהמופע, והבנות התיישבו משני צידי המדבקה.

כמה שניות אחרי, הגיעה רקדנית, שנראתה בדיוק כמו שילדות בנות 5 חולמות שרקדנית תראה: בלונדינית שקופה וארוכת רגליים עם גרביונים סגולים. הרקדנית, שהסתבר ששמה אוליביה, בת 23 מקליפורניה, סיפרה לי שהיא כבר שנתיים בארץ ולאחרונה עשתה עליה. הבנות, שהיו בשלב זה כבר מעולפות מהתרגשות, נצמדו אליה היטב וכמעט לא נתנו לה לקום כשהתחילה ההופעה.

ההופעה, היתה בדיוק מה שאני ציפיתי ממחול של אוהד נהרין לילדים. לא מתיילד, לא מנסה לרדת לרמת ההבנה של ילדים אבל מצד שני לא ארוך מדי (45 דקות בלי הפסקה) בנוי מהרבה קטעים קצרים ומייצר המון אקשן על הרחבה בכל רגע נתון. רקדני האנסמבל הצעירים, היו גם כאן כל כך מוכשרים, והרבו להסתכל לילדים הצעירים בעיניים, לשבת לידם וכמובן, גולת הכותרת, להזמין אותם להשתתף במופע באחד הקטעים. אלמלא קולו המאיים של אוהד נהרין בתחילת המופע שאסור בתכלית האיסור לצלם במהלך המופע כבר מזמן הייתי מפציצה אתכם בתמונות.

כשיצאנו עם עיניים נוצצות, אנחנו ושאר האבות, הרגשתי שלא הייתי מוותרת על החוויה הזו לאף “אב”. מזל שאצלנו ה”אבאים” שותים קפה..

מומלץ ביותר, בתור פעילות לחופש הגדול או בכלל.

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

פוסטים אחרונים

15 הדברים שחובה לראות בביאנלה בונציה

אומרים שכשמתבגרים, נורא חשוב לעשות דברים חדשים. זה מאמן את המוח. זה מחדש את התאים. בדרך חזרה מהביאנלה בונציה, חשבתי שבשלושה ימים האחרונים עשיתי המון דברים חדשים שלא עשיתי אף פעם.

רודוס – לא מה שחשבתם (וכן- אי שווה ביותר)

רודוס הוא האי הרביעי בגודלו ביוון, ואחד המתויירים ביותר. מי שחולם על חופשה קסומה באי קטן שאף אחד עוד לא גילה, ידלג בקלות על רודוס, שמצטייר כאי לא אותנטי ועמוס תיירים. אבל אם תפסחו על רודוס – אתם ממש טועים!

הכל זה מלמעלה — התערוכה

לא. לא חזרתי בתשובה. אבל מי שעוקב אחרי קצת, בטח כבר יודע שבשנתיים האחרונות אני מצלמת עם רחפן תחת הכותרת #הכלזהמלמעלה.

הילדה הכי קטנה שלי בת 12!

הילדה הכי קטנה שלי כבר בת 12. כשחשבתי מה לכתוב לך, מצאתי בלוג שכתבתי בתאריך ה-8 בינואר 2012, בדיוק לפני 7 שנים. הוא נקרא “הילדה הכי קטנה שלי כבר בת 5” הילדה הכי קטנה שלי כבר בת 5. וכששאלתי אותה מה

סליחה

סליחה, אפשר לבקש סליחה? כן בבקשה הגעת למקום הנכון אנחנו פתוחים כל יום בין תשע לשש ממי תרצי לבקש סליחה? סליחה, לא הבנתי “מהמקום”? “מחברו”? אה נכון את צודקת “מחברו” כלומר מחבריי סליחות שבין האדם לחברו זה באשנב חמש אוף