סינגולדה וחברים – הכי טובים!

אם עוד לא ראיתם את ההופעה של סינגולדה וחברים, אתם חייבים את זה לעצמכם!

סינגולדה, אולי הטוב שבגיטריסטים הישראליים, ביקש משלמה (ארצי) פסק זמן, לקח את הגיטרה, אסף כמה חברים מופלאים והתקדם לקדמת הבמה.
האיש והאגדה, לוקח את הקהל למסע בתחנות חייו שליוו אותו מהרגע הראשון שאחז בגיטרה ועד היום. המסע הזה, כמו אצל כל גיטריסט מתחיל עובר דרך הסולואים הגדולים של לד זפלין, אריק קלפטון, הנשרים, הביטלס, סגול כהה, קווין, סנטנה ועוד, שהם נכסי צאן הברזל של הילדות שלנו. אבל אצל סינגולדה זה נשמע קצת אחרת..

וכשהוא מתבל את המוסיקה הנפלאה הזו בסיפורים על חייו, מתגלה שיש לנו עסק עם פרופומר לא קטן ואישיות בימתית כובשת. לשיר הוא אמנם לא שר, אלא מתרכז בנגינה, ונותן את העבודה לקבוצת זמרים וזמרות שהם אמנים נפלאים בזכות עצמם: קרן טננבאום, מיקה שדה, וליבי רן שהופכים את ההופעה לחגיגה של ממש.

ואם כל זה לא מספיק, סינגולדה מגדיל לעשות ומעלה לבמה בכל הופעה נגן גיטרה צעיר (עד גיל 13) ונותן לו במה רצינית, בדר”כ לראשונה בחייו. (ילדים שמעוניינים להופיע עם סינגולדה מוזמנים לשלוח לו קליפ עם קטע נגינה לאתר שלו: www.avisingolda.com)

אז יאללה. למה אתם מחכים..

ההופעות הקרובות:

יום שלישי, ה- 22.11 בזאפה הרצליה

יום רביעי, ה- 23.11 בזאפה ירושליים.

להתראות בזאפה..

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הכל זה מלמעלה — התערוכה

לא. לא חזרתי בתשובה. אבל מי שעוקב אחרי קצת, בטח כבר יודע שבשנתיים האחרונות אני מצלמת עם רחפן תחת הכותרת #הכלזהמלמעלה.

הילדה הכי קטנה שלי בת 12!

הילדה הכי קטנה שלי כבר בת 12. כשחשבתי מה לכתוב לך, מצאתי בלוג שכתבתי בתאריך ה-8 בינואר 2012, בדיוק לפני 7 שנים. הוא נקרא “הילדה הכי

סליחה

סליחה, אפשר לבקש סליחה? כן בבקשה הגעת למקום הנכון אנחנו פתוחים כל יום בין תשע לשש ממי תרצי לבקש סליחה? סליחה, לא הבנתי “מהמקום”? “מחברו”?